TÖÖTAJAD

Tõlkebüroos Atrenda töötab põhikohaga kaks inimest. Lisaks sellele teeb tõlkebüroo koostööd väga paljude tõlkide ja tõlkijatega üle Eesti, kelle käe all valmivad tõlked meie klientide jaoks. Meie tõlkijad-koostööpartnerid on kõik erialase haridusega ja suure tõlkekogemusega oma valdkonna spetsialistid.

TIIU TAUR

Tiiu Taur

Tõlkebüroo Atrenda üldist tööd koordineerib Tiiu Taur. Tiiu on lõpetanud inglise keele kallakuga Miina Härma nimelise Tartu 2. keskkooli (praegune Miina Härma Gümnaasium). Tiiul on bakalaureuse kraad inglise keele ja kirjanduse ning magistrikraad kommunikatsioonijuhtimise erialal. Tiiu sooviks on oma töös leida kuldne kesktee klientide soovide ja tõlkijate poolt pakutava vahel, et kõik osapooled jääksid koostööga rahule. Lisaks sellele tõlgib Tiiu meedia, turunduse ja erinevate koolitustega seonduvaid tekste eesti keelest inglise keelde ja vastupidi.

atrenda(ät)atrenda.ee

KADI VILLEMS

Tõlkebüroo Atrenda meditsiinivaldkonna tõlgetega tegeleb Kadi Villems. Kadi on lõpetanud inglise keele kallakuga Miina Härma nimelise Tartu 2. keskkooli (praegune Miina Härma Gümnaasium) ja Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Kadi tõlgib meditsiinialaseid tekste inglise keelest eesti keelde ja vastupidi ning koordineerib meditsiinitõlgetega seonduvat. Tema kogemus antud valdkonnas on pikaajaline ja mitmekülgne. Kadi tööd iseloomustab alati äärmine põhjalikkus ja vähematki järelandmist tööde kvaliteedis tema puhul karta ei ole.

kadi.villems(ät)atrenda.ee