FIRMAST

Tõlkebüroo Atrenda loodi 1995. aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset tõlketeenust eelkõige Lõuna-Eesti ettevõtetele. Aastate jooksul on meie geograafiline haare laienenud, ulatades praeguseks Lõuna-Eesti piiridest tunduvalt kaugemale. Suur osa meie pikaaegsetest püsiklientidest tegutsevad nii Tartust kui ka Eestist kaugemal.

Meie tõlkekeelteks on eesti, inglise, saksa, soome, vene, rootsi, norra ja teised Euroopa keeled. Tõlgete üleandmine toimub vastavalt kliendi soovile kas käest kätte, e-posti, faksi või posti teel ja ka kullerteenuse abil.

Suure osa töödest moodustavad meditsiinialased tõlked ning sellest tulenevalt on Atrenda tegevuse üheks põhisuunaks meditsiinitekstide tõlkimine. Samas moodustavad olulise osa tõlgetest ka tehnilised, majandusalased ja juriidilised tekstid. Nii meditsiini- kui äri- ja õigusalaseid tõlkeid teevad tõlkijad, kes on saanud koolituse vastaval erialal. Meie tõlkebüroost on võimalik tellida ka dokumenditõlkeid koos notariaalse kinnitusega.

Alates 1. augustist 2008 töötab tõlkebüroo e-keskkonnas. Oleme teie teenistuses tööpäeviti kella üheksast viieni. Meie telefoninumber on 744 1958 ja e-posti aadress atrenda(ät)atrenda.ee